MTM na świecie

kariera.jpg

Jesteśmy częścią niemieckiej Grupy MTM, wiodącego producenta urządzeń do gratowania i mycia przemysłowego na świecie. Służymy naszym Klientom z branży motoryzacyjnej i maszynowej w 23 krajach Europy Centralnej i Wschodniej. Na co dzień wdrażamy wspólnie z naszymi Klientami profesjonalne urządzenia, zaprojektowane dokładnie do wymagań ich projektów. W wyniku dalszego rozwoju poszukujemy do działu serwisu w Bielsku-Białej odpowiedniej osoby na stanowisko:

Operator urządzeń myjących

Miejsce pracy: Tychy/Miedźna
Nr ref. 5/2015

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • realizacja procesu mycia brudnych detali,
  • prowadzenie zapisów z procesu mycia przemysłowego zgodnie z wymaganiami wdrożonymi zgodnie z ISO 9001:2008,
  • obsługa maszyn myjących,
  • prace związane z utrzymaniem czystości maszyn,
  • raportowanie o zaistniałych niezgodnościach,
  • prace około magazynowe,
  • utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy,

POSZUKUWANY PROFIL KANDYDATA:

  • Wykształcenie zawodowe bądź średnie techniczne,
  • Umiejętność organizacji pracy,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, elastyczność,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem ruchu i serwisem urządzeń produkcyjnych,
  • Atutem będą uprawnienia do obsługi wózka widłowego .

OFERTA. Niniejsza oferta kierowana jest do osób szukających stałego zatrudnienia. Oferujemy możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz przyjazną atmosferę pracy.

Więcej informacji o MTM CEE Sp. z o. o. Sp. k. na stronie www.mtm-cee.com. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w na adres: k.kus@mtm-cee.com.